Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Honnan tudhatom, hogy van...

Honnan tudhatom, hogy van poratka a lakásomban vagy nincs?

Figyelt kérdés
Allergiás vagyok és minden hétvégén alaposan átporszívózom a lakást, ágyakat, párnákat, kanapét de irtózatosan megerőltető munka. És belegondolva ha nincs is poratka otthon akkor teljesen felesleges ilyen gyakorisággal megtenni.
2022. márc. 12. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakértő, de szerintem poratka minden lakásban van.
2022. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Honnét tudod, hogy allergiás vagy a poratkára?
2022. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van az mindenhol.
2022. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2


Vizsgálat alapján

2022. márc. 12. 15:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Poratka az mindenhol van.
2022. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Poratka mindenhol van. Ha napi tizszer takaritanal, akkor is lenne.

En is allergias vagyok ra, de nekem nincsenek allando tuneteim, idoszakosan jon elo (mert van valami keresztallergiam is es az elohozza) akkor gyogyszert is szedek ra.

Naponta porszivozok egyebkent is, mert kutyam van, de aktiv allergias idoszakban 2 naponta port is torlok, agynemut cserelek, naponta felmosok, mert muszaj.


Allergiatol fuggetlenul egyszer minimum illik takaritani hetente, de te ezt is meg akarod uszni? Hivj akkor takaritonot.

2022. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6


Férfiemberként igen, nekem a 2-3 hetente porszívózás bőven megtenné. Felmosás meg a havi egy. Nem csinálok koszt mint egy disznóólban, ügyelek a tisztaságra.

2022. márc. 13. 00:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Esetleg robotporszívó? Sokan esküsznek rá, hogy hatásos.
2022. márc. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha 1 hetig nem porszivozok, olyan szinten all a por nalunk, hogy az hihetetlen. El se tudom kepzelni, mi lenne 3 het utan.

Senki se direkt koszolja ossze a lakast, elhiheted. Ha semmihez se nyulsz, nem fozol, egy pohar vizet nem iszol meg otthon, mert csak aludni jarsz haza, meg akkor is sok por keletkezik. Azt mar inkabb meg se kerdezem, hogy a furdoszobat milyen gyakran takaritod vagy ablakot mikor pucolsz...gondolom kb soha :D


Es attol meg, hogy ferfi vagy, lehet igenyesen elni, de kinek mi. Tenyleg be kene fektetned egy takaritonobe, heti egyszer par orara nem egy ervagas es legalabb nem elsz majd akkora koszban. Robotporszivo is jo otlet, de takaritono mellett, mert sajnos nem csak a porszivozas es felmosas letezik, mint hazimunka.

Egyebkent mikor kopik mar ki a koztudatbol az, hogy a hazimunka noi munka es a ferfiak nem takaritanak? Rettenetes :(

2022. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Robotporszívó kiesik mert az ágyat, kanapét, függönyöket stb mindent át kell porszívózni. Ugyankkor ágyneműcsere is ajánlott heti egyszer. Mondom nagy munka ám a portatka allergiát menedzselni.
2022. márc. 13. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!