Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit lehet kezdeni a por/poratk...

Mit lehet kezdeni a por/poratka allergiával?

Figyelt kérdés

A barátnőm por és poratka allergiás, már rengeteg orvos látta, százezreket ölt abba,hogy jobban legyen, ezer féle gyógyszeren és orrsprayn túl van, mégis ugyan olyan rossz az állapota. Egy keresztes,folyamatosan fújja az orrát, fáj a feje, alig kap levegőt az orrán keresztül. Már antibiotikumot is beszedett rengeteget, mert folyamatosan gyulladásban van az arca, de amint végez egy levéllel, újra röntgenre küldik, ahol megint közlik, hogy be van gyulladva és írják a következő antibiotikumot. Teljesen elvesztette már a reményt, mindenhol ugyanazt a választ kapja, én viszont nem tudok abba beletörődni,hogy erre nem létezik megoldás. Sűrűn takarítva van,nincs porfogó a szobában, légtisztító mindig be van kapcsolva..Antiallergén ágyneművel, magas fokozaton mosva minden, szőnyeg sincs a szobában, csak laminált padló, mert az könnyen tisztítható..

Valakinek nincs erre ötlete ? Szörnyű nézni, és kikészülök,hogy nem tudok segíteni...


2021. máj. 24. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Küld be a Doktor Houseba
2021. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem vagy vicces, az ilyen embereknek kívánom,hogy csak egy napig éljék át amit ő:) utolsó gyökér
2021. máj. 24. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Most miért:( A Doktor House tök jó
2021. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hülyéskedsz?

Négy keresztes parlagfű allergiával, elég a napi egy szem Cetirizin.

Ott más baj van, vagy nem rendszeresen szedi a gyógyszerét.

2021. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4, vagy ilyen peches alkat, sajnos nem mindenki reagál egyformán a gyógyszerre.


Kérdező, biztosan a poratka a ludas? Kültéren megszűnnek a panaszok? Ha kivesztek egy szobát a Kékestetőn egy hétre, megszűnnek a panaszok (ott a magasság miatt nem él meg az atka, de külföldön találtok magasabb szállásokat is)? Mert ha nem, akkor kell legyen itt más is a poratkán kívül.


Milyen hosszú a barátnőd haja, és milyen gyakran mossa? Szerintem kb ez az egy, amire nem írtad, hogy maximálisan atkamentesítve van.

2021. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ételallergiára nézetett? Másfél évig fújtam az orrom és tüsszögtem reménytelenül, mire kiderült, hogy a tejfehérje-allergia okozza...antibiotikumot meg ne szedjen marékszám, mert ha eddig nem volt, hát majd lesz bélproblémája is.
2021. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!