Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szerintetek a következő...

Szerintetek a következő tünetek inkább tartósítószer és színezék vagy tejfehérje allergiára utalnak?

Figyelt kérdés
Pár napja az egyik reggelre csalánkiütések jöttek ki rajtam(az égész testemen). Nem értettük mitől lehet mert semmi új ételt nem ettem az előző napokban csak a szokásos dolgokat. Elmentünk az orvoshoz aki azt mondta hogy próbálják meg minden mentesen enni, tojás,tej, tartósítószer, szinzék mentes ételeket. Így is tettem így pár nap alatt szinte teljesen elmúlt a csalánkiütés viszont a tegnapi nap elengedtem magam és ettem csokit( amiben tej és tartósítószer is van) joghurtot, sonkát így mára megint előjött. Ráadásul tegnap a nap végén a szívem ugrott ki a helyéről és nagyon fura érzés volt így megmértük a vérnyomásom, ami rendben volt viszont szívritmuszavart irt ki , egy óra múlva is megmertuk és ugyanúgy. Ez a tartósítószer és színezék allergia tünete ha jól tudom. Szerintetek melyik esélyesebb? Történt valakivel hasonló? Tippeket , tanácsokat szivesen fogadok

2022. márc. 28. 10:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!