Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi a franc okozhatja ezt az...

Mi a franc okozhatja ezt az ekcémát?

Figyelt kérdés
Kezdem elveszteni a türelmemet. Korábban a karjaimon jött ki elég súlyos ekcéma, és emésztőrendszeri tüneteim is voltak. Azóta kiderült hogy tejfehérje érzékeny vagyok, ezért a tejes dolgokat teljesen elhagytam az életemből (ennek már lassan 2 hónapja). Ahogy a karjaimon egy vényköteles krém miatt meggyógyult az ekcéma, azonnal előjött a lábaimon (pontosan a térdemen és a térdhajlatokban mindkét lábamon) plusz a bal kézfejemen is (csak ez még viszonylag enyhe mert nem vakarom) Azt hittem azért mert száraz a bőröm, de hiába kenem egy hete direkt száraz bőrre való testápolóval nem hat. Emésztőrendszeri tüneteim most nincsenek egyáltalán, de már nagyon kezd elegem lenni ebből, hogy kb beterít engem ez a szar. Most azt nem tudom, hogy ez valami allergia (tehát hogy valami élelmiszerre allergiás vagyok) vagy csak szimplán a száraz bőr miatt( bár akkor a testápoló hatott volna). Nem tudom ez számít-e, de kb tavaly ősz vége óta a hajam is eléggé hullik. Kb 1 éve ilyenkor voltam covidos a fodrászom azt mondta hogy attól, mert több kliense is így járt.

2022. ápr. 13. 02:01
 1/5 Ellewie ***** válasza:
Beszélj az orvosoddal és ha javasolja, szedj allergia gyógyszert. Nekem rengeteget segített. Vannak olyan periódusok, hogy nekem is csak az alkcema kenőcs válik be, de szerencsére nem gyakori. A bepanthen vagy vazelin must have!
2022. ápr. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cöliákiára is érdemes lenne teszteltetned magad. A hajhullás miatt gyanús lehet.
2022. ápr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért lettek a linkek kitörölve? A kérdésre adtam a választ. Jó lenne, ha az értelmetlen törölgetés helyett inkább elgondolkodna az illető a lelki dolgokon, mert minden ott keresendő, ez tény:


[link]


[link]

2022. ápr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 én nem töröltettem semmit.

#2 gluténra tavaly már voltam tesztelve, negatív lett.

2022. ápr. 13. 09:16
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Köszönöm, hogy őszinte voltál. Mielőbbi jobbulást kívánok neked.

2022. ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!