Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Algopyrinre van aki rosszul...

Algopyrinre van aki rosszul reagál ?

Figyelt kérdés

Ma már két szemet vettem be ,és viszket a bőröm és piros csíkos lesz ha vakarom és tiszta piros a fejem is.(vérnyomás ok)

Nem ettem semmit amire reagálhatnèk (tej glutén és fruktóz érzékeny vagyok)

Más is járt már így ?



2022. ápr. 24. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván csíkos a bőröd, ha vakarod. Miért vetted be a gyógyszert?
2022. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez nem olyan nyilván csíkos a bőröm... ugyanez volt anno mikor tejet is ittam például.

Nem tök mindegy miért vettem be ?!

2022. ápr. 24. 16:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet hisztamin intolerancia, egyes gyógyszerekre is ilyennek reagál a szervezet. (Akkor is, ha szabadon kapható szerekröl van szó!)
2022. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem mindegy! Hiszen az alap probléma is okozhat tüneteket.
2022. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Minden gyógyszerre lehet allergia. Mellesleg az Algopyrin sokáig vényköteles volt. Menj be az ügyeletre, nehogy rosszabb legyen.
2022. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt a hisztamint már egyre többet hallom...ezzel lehet így reagálni gyógyszerre?
2022. ápr. 24. 16:26
 7/13 A kérdező kommentje:
5: fejfájás!
2022. ápr. 24. 16:26
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Igen én. Olyan kellemetlen Hypo szagú lesz tőle a lehelletem mintha meg lennék mérgezve Hypo val
2022. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7: Ne az alapprobléma miatt menj be, hanem a gyógyszerre adott reakciók miatt. Súlyossá is válhat akár a helyzet.
2022. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hisztamin annyira problémás, hogy sem aszpirint, sem ibuprofent nem tudok szedni, mert teljesen beödémásodok töle, meg van egy csomó élelmiszer, amit kerülnöm kell, pl vörösbor, olajos magok, csoki, sajt, túró, tonik, nyers paradicsom, meg még sok minden, illetve a másnapos ételeket sem birom megenni, mert tele leszek kiütésekkel.

De az, hogy konkrétan mire reagálsz erösebben, azt neked kell kitalálni, tesztelni, ezért érdemes mindent felírni, amit eszel - az egy falat csokit vagy egyéb nasit is, meg az egy korty üdítöt is - így idövel ki tudod találni, neked mi az, ami problémás.

2022. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!