Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miféle allergia lehet ez?

Miféle allergia lehet ez?

Figyelt kérdés

Minden évben kijön, de eddig sosem volt ennyire durva, hogy a kézfejemen is lenne. Nagyon viszketnek. Tele vannak vele az ujjaim is, csak a képek nem adják át. Van az a hulló kis "szösz" a fáról, amiből most nagyon sok van. Vasárnap elég sokáig voltam kint, és rengeteg ilyen szállt a levegőben, mintha havazott volna. Általában mindig ebben az időszakban jönnek elő, amikor ez száll. Az micsoda pontosan, melyik fáról hullik, és mire lehetek pontosan allergiás, ha esetleg ez az, amitől kijönnek?


[link]


[link]


Köszönöm szépen!



2022. máj. 4. 08:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Ezeken sokkal jobban látszódnak:

[link]


[link]

2022. máj. 4. 09:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyárfák ontják azokat a szálló pihéket. Ezek soknak okoznak allergiát. Orvos ír ki orvosságot, de talán patikában is vehető, szabadon.
2022. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ☺️❣️
2022. máj. 4. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyárfák virágzásával egyidőben egyéb fák és növények is nyílnak. Csak ez látványos és sokan ezt gondolják, biztos ez az okozója. Egyéb pollenek, más fák, füvek, gyomok virágporai is válthatnak ki allergiát egyéntől függően. Érdemes kivizsgáltatni, hogy konkrétan melyik növény. S legalább azt kerüld el. Jól látszik a fotón a problémád, őrizd meg ezeket és mutasd meg bőrgyógyásznak -ha esetleg közben elmúlna-, és ő meg fogja mondani mitévő legyél, milyen gyógyszert vagy krémet ajánl.
2022. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem múltak el, és szerda óta "náthás" vagyok, mint a fnee.. Nem akar múlni, teljesen szétcseszte már az orromat. Fogalmam sincs, hogy mire vagyok ennyire allergiás, mert így még sosem jártam.. Semmi sem használ.
2022. máj. 8. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!