Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől van, hogy jobb hónaljamn...

Mitől van, hogy jobb hónaljamnál kb 2-3 havonta elkezd nagyon viszketni, kivörösödik egy nagy összefüggő vörös foltban, kiütéses, és sebesre vakarom? Miféle allergia ez?

Figyelt kérdés
Már tényleg bosszantó. Mindig ugyan ott vörösödik ki, és viszket. Aztán magától el is múlik úgy egy-két hét után.Nem értem miféle allergia lehet, hogy csak egyik oldalon jön mindig ki?Fém allergiás vagyok, és tartósítószer allergiás, de ezek akkor se magyarázzák meg miért mindig ugyan ott jön ki. Lehet nem is allergia, hanem nyirokcsomó lenne?Aki hallott ilyenről, vagy járt igy kérem írjon.

2015. febr. 6. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a borotvától van ilyen.
2015. febr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem az izzadásgátló (antiperspirant) dezodoroktól alakul ki pirosság és viszketés. Próbáld meg lecsérlni a dezodorodat.

Ha összefüggésben van a szőrtelenítéssel, próbálj ki másik módszert.

2015. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznak mutasd meg! Lehet gomba, vagy ekcéma. Sokáig kezeltem magamnak hasonlót és nem használt rá semmi. Bőrgyógyász adott rá egy krémet és két nap alatt elmúlt.
2015. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Garnier dezodor vagy terméktől is kialakul.A nivea nem okoz ilyen problémákat.
2015. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Dove-ot használok már 5-6 éve, nem volt vele egy évvel ezelőttig semmi bajom :(

De most is csak az egyik hónaljamat irritálná?!Nem értem. Nekem is megfordult az eszembe gomba,de még sose volt, így nem tudom az mivel járna. Most megint múlik el, legközelebb előjön elmegyek bőrgyógyászhoz vele!Köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 6. 17:51
 6/6 anonim válasza:
Ne használd a Dove terméket! Én is ettől lettem csalánkiütéses, mióta válltottam más termékre, nincs semmi tünetem.
2015. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!