Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » SOS!!! Ugye nem lehet komoly...

SOS!!! Ugye nem lehet komoly bajom? Nem fulladhatok meg?

Figyelt kérdés

Allergiás vagyok ezekre: hisztamin 2/3, atkák, poratka allergia 4/4, mogyoró 7/30, nyárfa 5/20.

Vettem egy gyógynövényes vitamint amit használok már 1 hónapja, és nem olvastam el milyen összetételei vannak. És most olvastam, hogy nyárfa, és arra allergiás vagyok. Fújt, nehezen lélegzem. A tünetek 1 hónapot tartanak amikor bevettem az első adagot.


Most megtudtam hogy nyárfát tartalmaz akkor holnaptól nem fogom szedni, kidobom a kukába.


Ugye nem fulladhatok meg? Nem rosszabbolhat az allergiám? Nem kaphatok asztmát?

Kérlek segítsetek!!!


2022. máj. 7. 17:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nm tudhatjuk, de ha egy hónapja szeded és nem jöttek erős tünetek, akkor talán nincs baj. Ne dobd el, inkább ajándékozd oda valakinek.
2022. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Olyan tüneteim vannak hogy tüsszögök amit minden tavasszkor tüsszögök.

Nagyon félek

2022. máj. 7. 18:07
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nyugi. De ne szedd tovább.
2022. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nagyon félek.
2022. máj. 7. 18:07
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Továbbá fordulj orvoshoz, hívd fel az ügyeletet, ha fulladsz és rosszul vagy. Mi nem tudhatjuk a választ. Nem is értem, hogy hogy jut eszedbe ilyesmit megkérdezni, névtelen vadidegenektől, ahelyett, hogy orvost keresnél.


Ha nagy a baj, inkább hívj mentőt.

2022. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg. Nem fogsz megfulladni. Ha hónap alatt nem lett semmi komolyabb bajod, akkor már ma sem lesz. Holnaptól me ne szedd.
2022. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
27. 4. Szedem
2022. máj. 7. 18:09
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, ha komoly allergiás reakciód lett volna tőle, akkor már a kórházban lennél. Én is allergiás vagyok, nem lesz semmi baj ha eddig nem voltál miatta életveszélyes állapotban. 3-as voltam.
2022. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodjál meg, attól megnyugszol! :) Ha komolyan allergizálna, akkor az 1. szemtől már drasztikusan rosszul lettél volna!

Eleve más folyamat elfogyasztani valamit és beszívni levegőből. Sokan a parlagfű allergiát is úgy győzik le, hogy 1-2db levélkét elcsócsálnak!

Ne szedd tovább és nyugi, nem fogsz megfulladni!

2022. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, pánikba estem. Lehet a pániktól is lehet nehézlégzésem
2022. máj. 7. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!