Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Utóbbi időben észrevettem,...

Utóbbi időben észrevettem, hogy sokszor viszketek és pl fájdalomcsillapítótól feldagad a szám, mintha fel lenne töltve az ajkam?

Figyelt kérdés

Észleltem Quarelinnél és már Cataflamnál is. (Ezt eddig szedtem éveken át, semmi bajom nem volt.)


Ti nem tapasztaltok hasonlókat? Sokszor jelenik meg kiütés is a testmenen.


Amióta be lettem oltva pfizerrel.. kb azóta vannak ilyenek. Tudom konteó de nagyon fura. Soha semmilyen allergiám nem volt.


Talcum/talkum allergiára gyanakszom egyébként. Lehetséges ez?


2022. máj. 19. 19:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Durva... és hogy történik egy allergia vizsgálat?
2022. máj. 19. 22:45
 12/12 anonim ***** válasza:

Változó a módszer. Az orvos megpróbálja pl. bőrre kenve egy bizonyos anyagot (NEMFÁJ!), aztán várja a bőröd hogyan reagál. Ha nem talál semmit, akkor itathat veled valamit és várja a reakciót. És így tovább. Ez 1-2 elteltével történik, tehát nem egyetlen látogatáskor. Egyik próbálkozás sem fáj. Aztán amikor megjelennek a panaszaid (reakciója a testednek), akkor arra fog kezelni. Ne légy megijedve tőle!

Én így hallottam.

Az én gluténérzékenységemet az általam elmondott tünetek után azonnal megállapította és elrendelte a búza-, árpa-, rozs-, zabliszt kiiktatását az étrendemből. Azóta sincs vele bajom.

2022. máj. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!