Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogyan tudom megkülönböztetni,...

Hogyan tudom megkülönböztetni, az étel okozta allergiás kiütést, a melegkiütéstől?

Figyelt kérdés

Tegnap óta, mióta nagyon meleg van kisbabàm háta és hasa tele lett piros foltokkal. Rögtön kádba tettem langyos víz, elmúlt 10 percen belül. Ezért gondoltam, biztosan melegkiutes. Tegnap vezettem be a tojást is. Ma is adtam neki keveset, ismét a hasa és hata volt kiütéses, ismét rövid idő alatt elmúlt. Viszont megijedtem, mert miután evett kb fél-1 órára rá, vizszeru hasmenese lett. Nem sok mennyiség, egy kevés, de reggel kakilt szóval nem is lenne indokolt. Ezért elkezdtem párhuzamot vonni. Bár gondolom akkor a vegtagjai és arca is kiütéses lenne, nem?


Illetve a hasmenése utalhat tojás allergiára?


2022. jún. 30. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Nekem úgy derült ki hogy allergiás vagyok a vajra, hogy amikor Franciaországban éltem minden reggel vajas croassiantot ettem és egy idő után az arcomon pattanások lettek, amik régen is voltak de elég régóta tudatos bőrapolo vagyok, így nem jelentkezett azelőtt. Kiiktattam a croassiantot és elmúlt.


A napallergias tünetek elég másak, mint az étel allergia, érdemes rakeresni a neten mindkettő tunetre.

2022. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!