Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Az étel érzékenység tesztek...

Az étel érzékenység tesztek valódiak?

Figyelt kérdés

Sok cikket olvastam most ,ami azt irja h semmi ertelmuk


Van valaki ,akinek igy lett meg a baja?


Szornyen felpuffadok mindentol mar lassan es nem tudom miert lehet ez velem es mar szornyen erzem magam tole


2022. jún. 4. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamire érzékeny valaki, annak baja lesz töle, ha fogyasztja.

A teszteket meg arra találták ki, hogy meg lehessen állapítani, mi az, ami árt valakinek.

A "sok cikk" meg gondolom, mindenféle pletykalapban/oldalon van, hozzá nem értö valakik írnak hülyeségeket.


Neked meg ha bajod van, menj orvoshoz és csináltasd meg a teszteket, amit mond.

2022. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem

Kerlek szepen ,ha nem tudod miert kerdezem ne irj ide

Sok orvos ellene van ,hogy csak elkerik erte a penzt, de kozben nem azt jelzi ki ,amit kene

2022. jún. 4. 16:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt kerdeztem valaki probalt e mar ilyen tesztet es bevallt neki vagy nem
2022. jún. 4. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:

CSAK annyit tudok arról, hogy miért írtad, amenynit közöltél.

Másrészt az orvosok nem csak elkérik a pénzt, hanem ez a dolguk, a teszteket meg nem ellenzik egyetlen normális orvos sem.

A családban egyébként több mindenkinek van ételösszeférhetetlensége, mindenkit teszteltek és úgy állapították meg.

De ha te csak konteós választ fogadsz el, akkor nincs értelme kírini a kérdést, és még kevesebb értelme van egyáltalán válaszolni neked!

2022. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elmentem orvoshoz, mert görcseim (fájásaim) voltak a szeméremdomb fölött, lekezdődött a hasmenésem is. Az orvos azonnal gluténmentes ételeket ajánlott addig is, amíg nem érkezik meg a laborból az eredmény. Beigazolódott. Betartom a diétát és sok éve semmi bajom.
2022. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!