Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hasmenésem van ha chilit...

Hasmenésem van ha chilit eszek allergiás lehetek?

Figyelt kérdés

Mondhatjuk hogy élek halok az erős ételekért, és ha főzök magamnak akkor chili az alap alapanyag, viszont probléma nélkül eszek zöld erős paprikát reggelire vagy cseresznyepaprikát vacsorára virsli mellé egyszóval nagyon nagyon sokat eszek.


Egy jóideig rendben is ment minden csak simán fájt ha wc re mentem de nem volt hasmenés viszont kb 6-7 évvel ezelőtt elkezdodott hogy hasmenésem lett erős dolgok evése után de csak órákkal utána, mostanra már óra mű pintossággal ki tudom számítani mikor egyek erős paprikát/chilit és mikor legyek wc közelben.


Párszor próbaképpen megtudtam állni hogy egy ideig ne egyek ilyen fajta ételt és nem is volt hasmenés akkor azon az 1-2 héten.


Vszeg a gyomromnak pihenés kell de tudok valamit szedni (gyomorvédő) ami mellet ehetek erős dolgokat büntetlenül?


Pontosan mit csinált ez a sok erős étel a gyomrommal? Lehet ebből nagyobb baj is mint a hasmenés?



2022. júl. 2. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Gyomorfekély például.
2022. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen időszakom. Én Enterolt szedtem. Ajánlom neked is, elmúlt nekem
2022. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talan le kene allni, valoszinuleg a sok evnyi chili zabalassal tonkre vagtad a gyomrod es a beleid.
2022. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm kiprobalom az enterolt:))


Igen le kellene állni viszont ha így is teszek és mondjuk szünetet tartok és szó szerint semmi erőset nem eszek de 1 hónap múlva újra megleszek egy zöld erős paprikát ugyan úgy óramű pontossaggal szaladok a wc re .... teljesen kizárni meg.... de ha ezen múlik akkor nem eszek többet nyilván

2022. júl. 2. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el oevoshoz, jobbulást♡♡
2022. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*orvoshoz
2022. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nekem is hasmenésem szokott lenni ha Chilit eszek
2022. júl. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valamelyik tartósítóra vagy allergiás.
2023. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!