Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért viszkethetek mindenféle...

Vzsolti201214 kérdése:

Miért viszkethetek mindenféle fürdés után? Gondolok itt az otthoni, termál,vagy egy szimpla balatoni strand után..

Figyelt kérdés

21 éves férfi vagyok. Nagyjából egy 5-6-7 éve kezdődő problémámra próbálok megoldást találni, vagy legalábbis valamilyen enyhítést úgymondva, körülbelül semmilyen sikerrel..

Sajnos nekem is egy elviselhetetlen dologgal kell együtt élnem,a viszketéssel..ha esetleg valakinek volt, van hasonló, vagy esetleg talált rá megoldást, vagy legalább tudja enyhíteni az kérem írja le a tapasztalatát, valamint nem az a megoldás hogy tusfürdő csere, mert a Balatonban nem használok tusit, valamint nem is az, hogy nem használok testápolót, mert kimondottan érzékeny bőrre való gyógyszertári testápolót használtam egy éven keresztül, szabályosan 365 napon keresztül es nem volt változás..

Köszönöm, ha elolvastad és segítesz egy hozzászólással!



#viszketés #termál #Balaton #Fürdés után viszketés #Viszketés enyhítés
2022. aug. 5. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Bőrgyógyászat.
2022. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Balatonnál pár éve épült 1 biogáz üzem évi 10 millió liter naftát locsolnak ki, ez belemegy a talajvízbe az pedig a fürdővizedbe.
2022. aug. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!