Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Új munkahely Új gond érdemes...

Új munkahely Új gond érdemes folytatni és van lehetőség a javulásra?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden megfogalmazni.

Lényeg Gyári munka és létszámleépítés volt nálunk.Engem is el küldtek volna ha nem válalom el hogy át megyek másik részlegre dolgozni.A baj hogy vidékről járok és nálunk nem nagyon munka lehetőség ami még mondjuk fizetni is normálisan.Már két éve dolgozom a cégnél eddig jó helyem volt ott nagyon jól érzetem magam a munkával sem volt probléma de a régi melót és az újat úgy tudnám leírni mint a mennyt és poklot.Nos át mentem de sajnos az új munkával a legnagyobb problémám az egészségügyi dolog.

Üveg gyapottal dolgozunk.Ami rossz dolog benne az hogy: 1.Be kell öltözni védőruhába és maszkban amiben eléggé meleg van.

2.Ami az egészségügyi dologra vonatkozik.Hiába vagyok be öltözve teljesen ki pattogtam tőle viszket és ég pedig ez csak a második napom volt még.

Kép: [link] (a kép készülte óta már jobbna ki jött.)

Van erre valami megoldás? azon kívült hogy ott hagyom a munkát.

Azt mondták majd ha megszokom jobb lesz hozzá szokhat a bőröm?

Mert ez így nagyon rossz. :/



#munka #kiütés #üveg,gyapot #ásvány,gyapot #viszketés,égés #fájdalom,munkalehetőség
2022. aug. 20. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász
2022. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hajlandó vagy bevállalni, hogy az egészséges pl tropa lesz pár éven belül?
2022. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg akik ugyanott dolgoznak már régebben, ők több hasznos tanáccsal tudnak szolgálni a megszokást, munka részleteit illetően, mint akik itt még sose láttak ilyen munkahelyet.


Nekünk könnyű azt mondani, hogy hagyd a fenébe és keress inkább más munkát, ha te sokkal jobban tudod, hogy mennyire találsz és milyen munkákat...

2022. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. hát igen nem hagyom ott egyenlőre hiszen nincs más és nem fizet jól de ettől csak kevesebbet keresnék a környéken és már ilyen árak mellett ez sem elég.
2022. aug. 24. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!