Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kínai oltás allergia?

Kínai oltás allergia?

Figyelt kérdés

Kínai oltást kaptam 2x és durva allergiás reakciót váltott ki a napra illetve S tusfürdőkre.

Bárkinek bármi hasonló

Kihez forduljak vele?



2022. szept. 5. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

A kinai oltás (SEM) vált ki napra vagy S tusfürdőre allergiát.


Amúgy, úgy kell neked, ha a kici occó kinai vakcinát választod, igy nem csak védettséged nem lesz, de bizonyos országokba való utazáskor el sem fogadják, mint védettséget.


Az allergiáddal meg leginkább a körzeti dokidhoz menj, ő tud beutalni allergológiai vizsgálatokra. Lehetőleg ne emlitsd meg neki, hogy te ezt a kinai vakcinától kaptad, mert még a végén szegényke halálra röhögi magát miattad.

2022. szept. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
73%
Háziorvoshoz először. Mikor kaptad az utolsó oltást? Mióta vannak ezek a tünetek?
2022. szept. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amikor megkaptam mire haza értem mit akit csalánba hempergett és azóta folyton vagy napra nem mehetek vagy a tusfürdő vagy mindig más.

1.kének pedig szépen üzenem lehetett választani nálunk kínai vagy semmi azért lett ez kellett a munkámhoz.

2022. szept. 6. 23:50
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Igen, az a baj, hogy most már tudjuk, hogy ez semmit sem ért, de akkor menő oltás volt,nem beszélve arról, hogy a sino volt olyan, amit egyedileg csomagoltak, egyadagos volt, a tű vége meg vastagabb volt, mint kellett volna, emiatt nagyobb és nehezebben gyógyuló sebek lettek tőle sok esetben. Mindenképpen le kell iratni ezeket orvossal, legyen nyoma. Hogy mit lehet tenni ez ellen, ha már kialakult, nem tudom, orvosok nyakára kell járni. Más oltásoknál is voltak amúgy problémák,persze ezekre azt mondják, hogy hát ez amúgyis kialakult volna, oltáshoz semmi köze,de hát ugye mondani akármit lehet, az ember úgysem tudja ellenőrizni, viszont az összefüggés elég nyilvánvaló.
2022. szept. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!