Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Duprophos injekciò miért nem hat?

Duprophos injekciò miért nem hat?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam a háziorvostòl Duprophos injekciòt allergiára. De igazábòl nem is küldött el allergia vizsgálatra hiába kértem hogy írjon beutalòt. Egy hònapja jártam nálla először olyan panasszal hogy a szemem alatti ( táskás) részen elkezdett nagyon viszketni és láng vörös lett, be is dagadt. Kaptam rá először krémet, ami ideig òráig segített. Aztán allergia gyògyszert írt fel de az sem volt hatásos. Tegnap pedig vissza mentem elmondtam neki hogy a szemem alatti rész csak addig jò amíg kenem ezzel a krémmel és az orrom is folyamatosan bedugul. Azt mondta hogy ezen már csak az injekciò fog segíteni fogadjam el. Először nem szerettem volna de bíztam benne hogy segíteni fog és nem kell majd állandòan az orrsprayt használnom. Tegnap mikor megkaptam teljesen jò volt, nem kellett az orrspray sem. Ma viszont újra előjött az orrdugulás.

Igazábòl tavaly oktòberben kezdődött ez az orrdugulás nállam amikor elkaptam a covidot. Utánna kisebb nagyobb megszakításokkal volt amikor kellett a spray volt amikor nem. Nem tudom lehet-e összefüggés közötte de kezdem azt érezni hogy ez nem is allergia és már bánom hogy engedtem beadatni a szurit. Szerintetek tehet kárt a szervezetembe? Mert ez ugye szteroidos gyògyszer. Félek hogy hízni fogok tőlle.



2022. szept. 14. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy alkalommal nem lesz semmi bajod tőle.
2022. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megnyugtattál :)
2022. szept. 14. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos helyett fül-orr-gégészhez és allergológushoz kellene menned.
2022. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen már én is rájöttem.

Igazábòl itt az a baj hogy nagyon drága a magán allergia vizsgálat és csak TB alapon tudnám megcsináltatni. De azt mondta a háziorvosom hogy ő nem írhat beutalòt allergia vizsgálatra kérjek időpontot a bőrgyògyászatra és majd ott írnak nekem beutalòt allergia vizsgálatra. Ez meg is történt de oktòberre kaptam időpontot.

2022. szept. 15. 04:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként mennyi idő mire kiürül a szervezetből ez az injekciò?
2022. szept. 15. 04:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!