Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Bárki aki meggyogyult a...

Bárki aki meggyogyult a csalánkiütésbol, mi segített?

Figyelt kérdés
Már ott tartok, hogy nem akarok így élni :(

2022. okt. 29. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egy allergiás reakció. A kiváltó okát kell megkeresni és megszűntetni. Vagy marad a tüneti kezelés antihisztaminnal.
2022. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az ima segített.
2022. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

9 és fél év.

Nem találták az okát. Semmilyen mosószer vagy samponváltás nem segített. Félévente egyszer napokra kidőltem lázzal és tetőtöl talpig kiütésekkel, de alapjáraton napi szinten előjöttek. Kerültem a fizikai vagy lelki megerőltetést, mert mindig kihozta.

Aztán egyszer csak elmúlt. Passz.

2022. okt. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egyszer elmúlt, de fogalmam sincs mitől. Nalam cc majdnem egy évig tartott, allergia teszt bőr és vérvétel negatív végig. Volt amikor az egész testemet összeálló piros viszkető duzzadt foltok alkották, de gyakran a száj ész sem körül volt duzzadt a szövet, mint egy boxolónak. Este ha romam jött mentem injekcióztatni a sürgősségire. Teljesen off voltam. Bár azt hozzá teszem nagyon stresszes időszakba esett, szerintem sajnos nem lehet kizárni a pszichés eredetet sem. Mivel semmi nem hatott így imádkoztam már. Aztán pár het es elmúlt. A 2-es voltam.
2022. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!