Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szerintetek ez milyen allergia...

Szerintetek ez milyen allergia? Napok óta amikor betakarózom viszketek és ilyen csalánkiütés szerű lesz helyette ha megvakarom és ég. De rögtön jelentkezik amint betakarózom. Teljesen pamut az ágyneműm

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2023. jan. 8. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet valami atka az ágyneműben?
2023. jan. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Teljesen új ágyneműm van. Ennek a huzatját ki is mostam vásárlás után, pamut nem műszálas.

Egyedül a takarót nem mostam ki csak a huzatokat mert azt mondtàk azt elég évi 2x csak a huzatokat kell hetente.

Vagy esetleg az ágy betétbe lenne atka? Ha igen azt hogy lehet irtani?

2023. jan. 8. 08:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az új ágynemű a hunyó. Esetleg a mosószer vagy az öblítő. Azt csinálnám, hogy visszavenném a régi ágyneműt, ha nem jelentkezik a tünet, akkor az újat ne használd vagy mosd ki még egyszer.
2023. jan. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi ma kipróbálom azt hogy a másik szobába alszom sima takaróval 1-2 napig és ha nem jelentkezik akkor biztos az új ágynemű az oka.

Csak nem értem ha attól van hogy miért ha az teljesen pamut nem műszálas

2023. jan. 8. 08:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy sokszor mindenfélét ráírnak mindenre, de lehet szállítás közben koszolódott. Nem lehet tudni.
2023. jan. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kimosom akkor az egèszet! Hàtha megszűnik a dolog..
2023. jan. 8. 10:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el a bőrgyógyászhoz és cserélj agyneműt
2023. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!