Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Létezhet olyan hogy a kesztyű...

Létezhet olyan hogy a kesztyű ( gumi kesztyű) viselésétől a kezem ekcémás lett ?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan helyen kell dolgozzak,hogy egész 8 órában gumi kesztyűt kell viseljek és az összes ujjamon vörös viszkető foltok jelentkeztek , annak utána néztem hogy nem latex a kesztyű anyaga illetve tudtommal latex allergiám nincs . Az allergia folyamatosan fennáll mióta itt dolgozom.

2023. febr. 11. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy létezhet.
2023. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2023. febr. 11. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet. :( Próbálj ki több fajtát, de simán allergizálhatsz és ha így van, nem dolgozhatsz azon a helyen.


Én pl egy ideig pizzériában dolgoztam, de mióta kiderült, hogy gluténérzékeny vagyok, fel kellett mondjak - előtte is gyanús volt a sok rosszullét, de amikor diagnózist kaptam, akkor mentem máshová.

2023. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kezeltem szteroidos krémmel az segített rajta , de az nem állapot hogy folyamatosan azzal kezelem :/
2023. febr. 11. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!