Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi virágzik Budapest környékén...

Mi virágzik Budapest környékén február végén?

Figyelt kérdés
Mogyorófa vagy Égerfa vagy valami más is? Évtizedek óta allergiás vagyok a parlagfű és pázsitfű pollenjeire, de újabban a tavaszi fák virágporára is. Február 24-én reggel igen agresszív módon kapott el a tüsszenésroham. Nehezen tudom elhinni, hogy ebben nem ludasak a személygépkocsik és repülőgépek kipufogó gázai. Már vagy hét orrpolip műtéten estem át és volt olyan korszakom is, hogy majdnem asztmás lettem ezen dolgok miatt. Tudják, hogy milyen kellemetlen ez nekem. Száz évvel ezelőtt nagyon ritka betegségnek számított a pollenallergia.

#égerfa #mogyorófa #pollen_allergia #kipufogó gázok
2023. febr. 24. 08:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Tessek gyogyszert szedni es akkor nem lesz kellemetlen.

De allergiara letezik mar immunterapia is, ami elvileg hatasos. Nem probaltam meg, csak hallottam rola. En nem tudom mire vagyok allergias pontosan, meg nem is pesten elek, de februartol majusig szokott nekem tartani. Lordestint szedek ilyenkor, az hatasos.

2023. febr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!