Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Keresek lelkiismeretes nőgyógy...

Keresek lelkiismeretes nőgyógyászt ,tudtok ajánlani Budapest és környékén?

Figyelt kérdés

Adott egy pozitív HPV16 magas rizikófaktoru fertőzésem. A nőgyógyász és a bőrgyógyász/nemibeteg gondozo is azt mondta nem kell vele semmit csinálni.( éljek stressz mentes életét sok alvás stb. Vicc... ebben az országban élnek egyáltalán?!)

A lényeg, hogy tudom van rá kezelési mód amit hiába kértem a Isoprinosine gyógyszer ezt szeretném feliratni. Mert daganatveszélyes a családfám jócskán ezek meg leszarnak. Mellemben elváltozott az evekkel ezelott észlelt ciszta is ...Állitják évek alatt elmulik most komolyan ... baszhatom ha nem múlik és elkezd serkenni valami . Meg így hogy kezdhetnék őszinte kapcsolaba mással?! Ja bocs van egy rákosodást elősegítő fertőzésem de az orvos azt mondta ne foglalkozzak vele. Szóval ennek tekintetében létezik még olyan orvos akár magán is aki nem azt mondja ,hogy ne foglalkozzak vele ?? Mikor az Aidset szintentarto gyógyszerek is léteznek miért kell így kibaszni egy fiatal nővel ha már megvan a baj ?? (Soha többet nem fekszem le olyannal aki nem akar teszteltetni jo tanulopenz ez..)



2022. szept. 14. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Cisztára belső kezelést tudok, de az nem kemikália. (Vagyis gyógyszer.)

Cickafark tea, felszívódnak tőle. Nekem legalábbis a petefészkemven felszívódott.


XVII. kerületben vannak jó magán nőgyógyászok. Név szerint nem emlékszem kit ajánlottak.. :(

2022. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlást kedves vagy utánanézek:)
2022. szept. 14. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!