Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tisztelt Gyakori kérdések...

Tisztelt Gyakori kérdések felhasználók! Nagyon rosszul bírom már ezt az allergiás rhinithist, szénanáthás orrdugulást hol vannak itt magyarországon azon belül budapesten a fővárosban hegyek ahhol kitisztulhatnak a légzőszerveim!?

Figyelt kérdés
Itt budapesten a fővárosban hol van a közelben hegy,hegység,hegyi levegő ami jót tesz az allergiásoknak is!?

2023. máj. 8. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Budakeszi erdő.

Nem véletlenül van ott a Korányi (kórház).

2023. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A hármas-határ hegy az milyen mégnem jártam ott sohasem egyetlen egyszer sem?

Azt néztem ki magamnak bkk-val a kolosy tértől indul!?

Fontos lenne/volna,hogy a kullancs veszélyt kizárni!?

2023. máj. 8. 15:53
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
"Fontos lenne/volna,hogy a kullancs veszélyt kizárni!?" Mi bajod? Erdős, fás, füves terület az előhelyük főleg, mit akarsz kizárni?
2023. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen és akkor ez nem jöhet szóba ezek szerint
2023. máj. 8. 18:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor zárkózzál be egy egy négyzetméteres helységbe és szívjál el öt palack oxigént!
2023. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sóbarlangra gondol erre a sóterápiára!?
2023. máj. 8. 18:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Szemlő-hegyi-barlang. Ott régebben volt is barlangterápia (nem tudom most van-e még).
2023. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Áhh itt közben eszembe jutottak ezek a sóbarlangok ugyan fizetősek de erre a célra jók a betegségemre a nyavajámra így úgy látom énnekem,nekem!!!
2023. máj. 8. 19:21
 9/12 A kérdező kommentje:
Itt pesten ezek a sóterápiás helyek
2023. máj. 8. 19:21
 10/12 A kérdező kommentje:
Mégha csak egy alkalmat is szánok rá mert drága pénzbe kerül ez is de hátha jót tesz erre az orrdugulásra meg a duzzanatra az orromban!!!
2023. máj. 8. 19:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!