Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tb alapú allergia tüdőgondozói...

Tb alapú allergia tüdőgondozói vizsgálat milyen allergiakat mutat ki?

Figyelt kérdés
Állítólag 150 kimutat. Ebbe beletartozhat a tej/szója allergia is? Nem intoleranciára gondolok, hanem allergiára tehát viszketés bőrpir duzzanat stb

2023. máj. 31. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam, kábé tízfélét néztek. Tej, szója nem volt benne.
2023. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én kb 30 éve voltam ilyen börtesztes allergia vizsgálaton


Kb 20 féle anyagot néztek, növények virágpora, állatször, poratka, ilyesmikre emlékszem


150 féle allergia tesztet szerintem csak ugy hobbiból nem fognak csinálni mert semmi értelme

Nyilvána gyakori allergéneket szokták vizsgálni.

2023. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha te tejfehérje és/vagy szója fogyasztása után kifejezett tüneteket tapasztalsz, akkor simán lehet, hogy beutalnak pl. vérvételes tesztre, vagy ahol ezt nézni tudják. Mikor gyerekoromban jártam tüdőgyógyászatra, nekik volt vagy 50 féle üvegcséjük minimum a bőrtesztes dobozban, és aszerint válogattak, hogy mi merült fel. Ételallergiákat pl nem néztek egyáltalán, mert olyan jellegű tünetem nem volt, de nekik lett volna tesztjük hozzá.
2023. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy paletta, hivatalosan adott anyagból előállított kivonat. Ha nem pont azokra vagy allergiás, akkor úgy jártál.
2023. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!