Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Periorális dermatitisz megoldása?

Periorális dermatitisz megoldása?

Figyelt kérdés

"Periorális dermatitis kisokos"


[link]


Érdemes megvenni? 10 éve van a fejem ez a lepra, legalább 10 orvoson vagyok túl és senki nem tud semmit :)



2023. júl. 9. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvosi konzultáció nélkül nem költenék rá. Minden orvosnak megvan a saját elgondolása, hogy mit hogy akar kezelni és nem kíváncsi arra, hogy én egy 50 perces online fejtágító alapján mivel szeretnék próbálkozni, ami persze receptköteles. Ha felírja, akkor sem vállal rá senki semmiféle garanciát, hogy jó lesz.
2023. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak elegem van már hogy 10ből 10 orvos azt mondja, hogy ez van majd elmúlik vagy nem és minden alkalommal minusz 15-20 k
2023. júl. 9. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor bökj rá egyre, aki szimpatikus és járj a nyakára, hogy nem múlt el, úgyhogy kicsit ötleteljen, hátha eszébe jut valami, ami neked nem.
2023. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy 10 orvosból egy sem írt fel rá semmit. Gyulladáscsökkentőkkel ill. antibiotikummal szokták kezelni. A fényvédelemre pedig különösen figyelj oda.
2023. júl. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én megrendeltem, pont tegnap, a kisfiam miatt. Neki is ez van 🙄


A videó nem éri meg, már szidom magam mi a francért vettem meg :D csak már végső elkeseredésemben, hátha tényleg okos a doki. De semmi olyat nem mondott, amire amúgy ne figyelnék oda. Egy krémet javasol, de az is vényköteles, szóval.. :/

2023. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Melyik az a krém ha szabad tudni?:)
2023. szept. 4. 20:00
 7/8 anonim válasza:
Arra én is kiváncsi lennék
nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok, 5-ös válaszoló vagyok. A videót már nem tudom megnyitni, mert lejárt a befizetés. 😑


De a kisfiamnak végül egy nagyon hatásos krémet írtak fel, azóta fel is szívódott teljesen: Fucidin a neve :)

nov. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!