Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért vagyok ennyi mindenre...

Miért vagyok ennyi mindenre allergiás?

Figyelt kérdés

A problémám a szűnni nem akaró ekcémám. 3 hónapos korom óta ekcémás vagyok, jelenleg a kezeimen van csak, van hogy jobb és akkor elmúlik, de sokszor lángol fel, tudom tudom, ez már csak ilyen..

Voltam már ételallergia teszten (prick teszt), kiderült allergiás vagyok a búzalisztre, tojásfehérjére, szőlőre, ribizlire és a paprikára, ezeket kiiktattam, nem fogyasztok ilyeneket. Továbbá nem fogyasztok semmilyen tejterméket és olajos magvakat sem, mert azt vettem észre nekem ezek sem jók. Egészségesen étkezem, nem dohányzom, nem iszok alkoholt, a cukorfogyasztást minimalizálom amennyire csak tudom, valamint a stresszt is. Ami esetleg számít, elég sokat vagyok megfázva és sokszor van torokgyulladásom. Valamint azt vettem észre menstruációkor mindig rosszabb az ekcémám.

Valakinek van valami ötlete, tanácsa mit tehetnék még hogy elmúljon az ekcémám?



2023. aug. 15. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Allergológus, táplálkozási és tüneti napló, dietetetikus
2023. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ilyenre vagy kódolva genetikailag...
2023. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!