Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez milyen allergia lehet?

Ez milyen allergia lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom volt-e mar barkinek is hasonlo. Neha kijon a szam alatt az allam felett, tudjatok abba kis felkorben, allergias reakcio. Vagyis nem vagyok benne biztos hogy az. Kipirosodik es viszket, de csak ott. A mostani parom fuszeresebben eszi a kajat es arra gondoltam hogy az en szervezetemnek lehet sok?

2023. szept. 2. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
ez inkább fertőzés mint mikor más után iszol, ha jól sejtem hasonló lehet mint nekem, elő szokott jönni ilyen piros "szegély" de csak napokkal később tűnik el. Neked hamar eltűnik?
2023. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazabol ez is furi mert sose iszom mas utan meg semmi ilyesmi. Nekem van mikor egy hetig latszik. Most is kb mar 3 napja olyan.😔
2023. szept. 2. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég ha megfertőződtél valamikor mint a herpesz és lappang állandóan már, aztán ha gyengül az immunrendszer, előjön
2023. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!