Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Laktáz tabletta szedése után...

Laktáz tabletta szedése után is hasmenés?

Figyelt kérdés

Laktózérzékeny vagyok,de hiába veszek be evés előtt laktázt,negyed órán belül evés után már hasmenésem van,még akkor is,ha csak minimális tejtermék volt az ételben.

A laktáz amit szedek extra adag,egynek is elég kellene lennie.

Van másnak is ilyen problémája?

Ráadásul eddig egész tűrhető volt az érzékenységem, nem reagáltam se a sajtokra,se kenőkre,semmire szinte a tejen és a tejfölön kívül.

Most meg egyik napról a másikra abszolút semmilyen tejterméket nem tudok megenni,mindentől megy a hasam. Szerintetek ez mitől lett hirtelen ilyen súlyos?



jan. 24. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt valaha laktóz intolerancia vizsgálatod? Ha volt, az sem jelenti hogy laktóztól van bajod.


Talán valami egyéb betegség vagy fertőzés lehet, ami most újdonság

jan. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy fruktóz is társul mellé,ami gyakran előfordul.
jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ki kell tapasztalni hogy mennyi tabletta eleg mihez.

En is laktoz erzekeny vagyok en mar kitapasztalram mennyi kell belole

Valoszinuleg tul keves laktázt viszel be a szervezetbe

jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A laktáz tabletta nem azért van, hogy nyakra-főre edd a tejes dolgokat, hanem NÉHA, amikor elkerülhetetlen, bevégy belőle.


Alapvetően lm étrendet kell tartani.

jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy meg simán lehet kazein, arra nézess vizsgálatot.
jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg, ha nem lett rosszul tárolva, akkor ha a megadott adagban, és előre beveszed nem kellene tünetesnek lenned.

Itt valami más lesz a bibi. Egy hasmenéses betegség, egy felszívódási zavar, vagy a tejben valami más összetevő.

jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Es miért eszel olyan dolgokat,amiket nem tolerálsz? Én mindenből laktózmenteset veszek. Vagy egyszerűen nem eszek tejterméket. Van kismillió étel azon kívül is.
jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!