Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magnerot tablettától tapasztal...

Magnerot tablettától tapasztalt valaki hasmenést?

Figyelt kérdés
2022. júl. 20. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Mg hashajtó hatásu.
2022. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt, és mástól se hallottam. Pedig volt, h napi 6-ot szedtem. Legalább 2 hétig. Jól felszívódó, szóval talán attól, h nem jól osztottad el a napi adagot. Mennyit szedsz, mióta?
2022. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Még semennyit. Egyszer próbálkoztam. A betegtájékoztató szerint vettem be, de pár óra múlva erős hasmenés jelentkezett. Rögtön abbahagytam.

Most szeretném megpróbálni mégegyszer. Napi egyet fogok maximum bevenni. Az 500 mg. Eleinte lehet, hogy csak felet, hagy szokjon hozzá a szervezetem.

2022. júl. 21. 23:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, h az az 500mg, nem az elemi mg benne. Kb. 35mg ami sejt szinten hasznosul. Az orotát-dihidrát pedig tulajdonképpen b13 vitamin. Nem tudom, furi lenne ha ettől lenne a hasmenésed, főleg 1 szemtől. De persze minden szervezet másképp reagál.
2022. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!