Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mogyoróallergia ellen van jól...

Mogyoróallergia ellen van jól bevált gyógymód, ami használt nektek?

Figyelt kérdés

febr. 15. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb elkerülni.
febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tonogen muszkosan.


Nem kellemes.

febr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem eszel mogyorót.


Ennyi az egész.

febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A 3-as válaszra annyit, hogy írd már meg, hogy tudod elkerülni a virágzó mogyoróbokrokat, ha bekerül a levegőbe vporuk! 🙂

Szal, ez tényleg 100%- os okosság volt, amit írtál. 😆

febr. 18. 08:00
 5/9 A kérdező kommentje:
Az 1-est csak most néztem. Na, az is az. 😆
febr. 18. 08:01
 6/9 anonim válasza:
100%
Van hozzászoktató terápia, deszenzibilizáló kezelés. És régen valaki itt leírta, hogy kigyogyult az allergiabol, az orrába kent egy saját maga készített krémet, nem emlékszem pontosan, lementettem, ha megtalálom elkuldom. De az is hozzászoktatta az immunrendszert.
febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

virágpor

lehet venni a gyógyszertárból allergia segítő immunerősít 7000ft/kg

Revicet

Szopogatós tabletta 10 mg nekem ez segit

febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Aki mogyoróallergiás, az nem a virágának pollenjére érzékeny, hanem a termésére. Ételallergiából pedig nem gyógyulsz ki sehogy. Ha súlyos, legyen nálad adrenalin injekció és kerüld. Mást nem tehetsz. Semmilyen sámán, vagy humbug, meg hozzászoktatás nem fog segíteni.
ápr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Érdekes én allergiás voltam a mogyorora, gyógynövény kúrát csináltam végig és 2 pofára ettem a mogyorót. Aztán sajnos visszajott az allergia, de lehet azért mert elhanyagoltam a testem, ettem a sok feldolgozott hulladék ételt. De több ételallergiám is volt, pl paradicsom és annyira szerettem nem mondtam le róla, kicsikét ettem belőle aztán már semmi bajom nem volt tőle. Amúgy igyál sok sok folyadékot. Ja és nem igaz hogy nem vagy allergiás a pollenre csak maga a mogyorora, meg zöldségekre. Mivel ezt keresztreakciónak hívják, nézz utána. Fereydoon Batmanghelidj doktor vízivás tanítását követem kb 3 hónapja és már nem kell asztma sprét használnom. A tüsszögés is csökken. Nem azonnal de már szinte alig van tünetem. A test kiszáradása okozza az allergiát szerinte, ugyanis nem létezik allergia. Csak szomjazik a test, és kevés a só, azt is kell hozzá. A sok cukrozott üdítő kiszárít, ezért lett népbetegseg az allergia, asztma. Én 3 liter vizet iszom és jól megsózom az ételt. És végre elmondhatatlanul jobban vagyok, persze nem eszem feldolgozott ételeket, sok zöldség, hús. és tejterméket se eszem. Persze ezt a dokit is meghazuttolták és már nem is él amúgy. Olvasson utána akit érdekel.
ápr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!