Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Madártej után egyből hasmasi...

Madártej után egyből hasmasi és hányás? ( hosszú , sok időm van )

Figyelt kérdés

Ma madártej volt a vacsi, inkább mondjuk úgy mondtam Anyának munka után szeretnék valami egyszerüt enni. Madártej lett meg ettem hozzá kókuszos csokit meg momentset. Mentem is aludni mert 3X14 óráztam gatya voltam/vagyok.

Éppen kalandozok az álommanóval, erre felkelek mert csikar a hasam, mondom neeee , hasam mondja , deeee. Pattantam is ki az ágyból egyből wc és vittem egy vödröt is. Hát wc is kapott meg a vödör is. 21:30 fele ettem ezeket, ja meg ittam szörpöt mert sör nem volt. Fél órája éledezek, most már elugrottam a telómért pont visszaértem és még textil sem sérült, szerencsés vagyok.. De másnak semmi baja én vagyok az áldozat , lehet a tojás áldozata lennék? 25 évesen éppen adókedvezmenyt elhagyva az új kitüntetésem a laktózerzékenységem mellé most a tojás allergia jön? Mellesleg 10 éve csak és kizárólag laktózmentes dolgokon élek, tej is olyan tej mentes tej ahogy hívjuk mi tejkedvelő tejérzékeny emberek.


2 hete volt hasonló, akkor házi gyros.. jó annak lett elnevezve, szerintem kikéri magának egy gyros.. na attól volt egy 1 napos hányás-hasmenés kombó, legalábbis itt a csavar, csak azt hittem, voltam vérvételen mert évente kell a házidokinak és akkor jött egy ilyen " vírusos fertőzés " tehát vírus.. most is az lenne? Nem hiszem, 2 órára rá, hogy madártejet ettem.. furcsa.


Tapasztalt valaki ilyet?



márc. 17. 00:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet az epéd kinlódik. Nekem pár napja, szintén a madártejtől ment kicsit a hasam. Illetve ha több édeset eszek, akkor szintén fura gyomorbajom van. Nekem uh kimutatta hogy kezdődő epe kö, vagy epesár van. Lehet hasonló neked is. Próbálj rowacholt szedni.
márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!