Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Pollenallergia ellen milyen...

Pollenallergia ellen milyen hatásos gyógyszereket vagy gyógymódokat ismertek?

Figyelt kérdés

ápr. 12. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a doki írt fel tablettát, az hatásos. Menj el allergiaviszgálatra, ott tudnak ajánlani/felírni olyat ami jó.
ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tabletta (nekem a sima recept nélküli levocetirizin is teljesen jó), és ami az igazi áttörés volt: antihisztaminos szemcsepp (konkrétan nátrium-kromoglikát van benne, szintén recept nélküli). Szerintem nálam a fő mechanizmus az, hogy a szemem irritált, folyik a könny és az irritálja az orromat. Napellenzős sapka, és csak akkor megyek ki allergiaszezonban a napra, ha nagyon-nagyon muszáj. Légkondícionált munkahely. A legkritikusabb parlagfűszezon kezdetére (mostanában kb augusztus közepe szokott lenni) próbáljuk időzíteni a nyaralást, hegyek vagy tengerpart.
ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Attila1976 ***** válasza:
Vénynélküli Alergodil orrspray. 1 fújás az orrba reggelente, és egész nap teljesen jól vagyok. Minden év nyarán van valami ami irritál.
ápr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Orrcsipesz, szájon át légzés, úszószemüveg.
ápr. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Többnyire a dezloratadin hatóanyagú készítmények, de azért biztos ami biztos konzultálj előtte egy orvossal.
ápr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is az orvost ajánlanám. Meg kellene állapítani az okát, a mértékét és beállítattni a gyógyszerdózist.

Ez a betegség nem múlik el, nem enyhül az idők folyamán. Később asztmává vállalat, kezelés nélkül.

ápr. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!