Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Be van dugulva egy hete az...

Be van dugulva egy hete az orrom ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz nem kapok levegőt az orromon de nem vagyok náthás használtam 1 hétig orrcseppet de tovább már nem merem használni. Arra gondoltam h nem e lehetek allergiás mert apum az lehet h tőle örököltem,de 6 éves koromban volt ilyen vizsgálat és azt mondták minden rendben semmire nem vagyok allergiás.17/l

2012. júl. 19. 20:35
 1/4 Antimod ***** válasza:
Attól ma már lehetsz, ráadásul olyan anyaggal is találkozhattál az elmúlt egy hétben, amire nem volt vizsgálat.
2012. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy enyhén sós vizes orrcseppet, azt cseppentsd be, ez gyorsan elmulasztja a dugulást, menj orvoshoz ha nem múlik.
2012. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azóta már lehetsz allergiás! Orrcseppből vegyél másik fajtát és így elkerülöd a rászokást. Mindig váltogasd.
2012. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat. és az allergia vizsgálat még mindig ilyen karcolásos? mert csak ennyire emlékszek
2012. júl. 19. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!