Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan be van dugulva...

Folyamatosan be van dugulva za orrom, nem tudom kifújni, semmi nem jön ki, mitől?

Figyelt kérdés

Már egy éve lassan ez van,sokat szenvedek,légzés problémáim vannak,előző este lehetetlen volt az alvás,folyamatosan bedugult az orrom és arra keltem hogy nem kaptam levegőt.

ha futok vagy sétálok(!) már attól nehezen kapok levegőt,szerintetek mi lehet? mostmár szeretnék megszabadulni tőle,orvosnál sokszor voltam de mindig azt mondták semmi bajom,van túlsulyom de nem annyira vészes,15/F


ja és a nyálkát is folyamatosan köpnöm kell ki... :(


2011. nov. 18. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
huuu, hát ez nem kellemes, nekem is volt orrdugulásom, és tudom milyen, aludni sem lehet tőle, szerintem menj privát orvoshoz!
2011. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs orrsövény ferdülésed?

Én ált. iskolás koromban fogócska közben megbotlottam, és megfejeltem a betonpadkát. Azóta én is nehezen kapok levegőt, pl ha sétálok én csak a számon tok levegőt venni, mert az orromon nem kapok eleget. Igaz nekem ferdült minden ami tudott:D

1 orvosnál voltál eddig mindig, vagy többnél is?

2011. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem vagy allergiás?
2011. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
többször voltam,többnél voltam,mandula megdagadásától lehet ez?
2011. nov. 18. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!