Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogyan előzzem meg a bajt a...

Hogyan előzzem meg a bajt a darázscsípéssel szemben (valószínű allergia)?

Figyelt kérdés
Anyukám allergiás volt a csípésre, és három testvéremből kettő szintén az (harmadikat még nem csípte meg). Egyszerűen rettegek nyáron mindenhol, ha meglátok egy darazsat, akkor rögtön bepánikolok fiú létemre. Mivel még nem csípett meg semmilyen gyógyszer nincs nálam soha, mit kell tennem, ha megcsíp? Tudom, hogy nem aktuális a kérdés, de már két nyarat végig paráztam, és egyre jobban félek tőlük. 20/F

2013. jan. 27. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Első alkalommal nem valószínű, hogy súlyos tünetek lesznek. Annyi idős fiamnak, mint te, először, másodszor csak bőrpír jelentkezett, utána csalánkiütés és égett a bőre. Anyukádnál, testvéreidnél hogyan történt?
2013. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos azt nem tudom, mivel "kissé" bonyolult a kapcsolat, így csak azt a tényt tudom, amit feljebb leírtam.
2013. máj. 17. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!