Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Orvosi fémre lehetek allergiás?

Orvosi fémre lehetek allergiás?

Figyelt kérdés

Van két tragus, egy pár fülbevaló a fülemben és egy köldök piercingem.

A tragusaim szúrása után kicsik puklik lettek a füleimen, amiket hiperollal és tetránnal kezelgetve elmúltak. Később újra kialakultak (orvosi fém volt benne), raktam bele titán ékszert, azzal is begyulladtak, majd szilikon piercinget próbáltam ki, és azóta semmi bajuk. Később szúrattam köldök piercinget, pukli nincs, csak piros és rettentően viszket (szintén orvosi fém van benne). A fülbevalóim fele ezüst fele orvosi fém, azok kicsit viszketnek és a fülem azon a részen hámlik. Lehetséges hogy az orvosi fémre vagyok allergiás?



2013. ápr. 7. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
kell allergia vizsgálatot csináltatni és kiderül. elvileg a platina az amire nem lehet allergiásnak lenni.
2013. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!