Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiára valami hatásos...

Allergiára valami hatásos módszer? Bővebben lent?

Figyelt kérdés
tavaly nyár óta allergiás vagyok a meleg levegőre voltam bőrgyógyásznál is azt mondta nap allergiám van fel is írt gyógyszereket krémeket de nem használt vissza mentem megint azt mondta hogy nem baj szedjem tovább :/ ez tavlay volt, most pedig észre vettem hogy nem a napsütéste vagyok allergiás hanem a melegre mikor dolgozok a 40fok melegbe bent egy munkahelyen akkor is kijön a karomon lábamon és a mellkasomon ilyen piros/vörös foltok valamint ha meleg van akkor is itt a nyár és hulla fehér vagyok megint valamit hosszú gatyába se olyan jo menni akár hova strandra is minden nyáron rengeteget jártam de 2éve nem voltam az allergia miatt :( valami házi praktikát vagy bevállt módszert nem tudtok???

2013. máj. 1. 12:21
 1/4 A kérdező kommentje:
18éves lány vagyok.
2013. máj. 1. 12:23
 2/4 anonim ***** válasza:

én napallergiás vagyok, nekem az 50 védőfaktoros naptej segitett azóta nem vakarom szét a kezem,még gyógyszert sem szedek,minden rendben.

Egyébként mekkora foltok jönnek ki rajtad? Nekem is kijött egy kb 2 hete még sosem volt ilyen , a nyakamtól picit lejjebb azóta kenem ott is naptejjel,de nem akar elmúlni nem tudom mi lehet.

2013. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nekem nemviszked!! csak foltos csecsemő tenyérnyi foltok :/ piros szinte már vörös foltok a combomtól a lámfejemig és a mellkasomon meg a két karomon is :/
2013. máj. 1. 16:11
 4/4 A kérdező kommentje:
menj el börgyógyázhoz vele:S nekem csak tavaly nyártol van ez :/ elötte olyan szép barna voltam mindig most meg hulla fehér vagyok és rövid gatyát se tudok így felvenni :(
2013. máj. 1. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!