Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás elleni gyors, hatásos...

Pattanás elleni gyors, hatásos módszer?

Figyelt kérdés

Hihetetlen pattanásos vagyok,főleg az orromnál tele vagyok pattanásokkal,miteszerekkel.. van pattanás elleni krémem,de nagyon úgy érzem nem használ semmit.Ha sósat,ha édeset, ha fehéret,ha barnát eszem...mindentől csak pattanásos leszek :( és már rágózni sem merek mert a mentolos dolgoktól még jobban...és az a baj ezek a pattanások nem csak 1-2 napig,1 hétig hanem már úgy érzem örökre rajtam maradnak. Ha kinyomom ,akkor 2 hétig vörös az orrom vagy éppen ahol volt,és ez hihetetlenül gáz és kellemetlen.. mellesleg semmire nem megyek vele. Már-már olyan rossz a közérzetem is miatta,nem kap az arcom friss levegőt,csak azt érzem hogy valami nehezit. Valaki nem tud valami,akár nagymama-féle csoda gyógymódot?


[link] (amugy valami hasonlo van nekem)


2012. márc. 2. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
tengervíz, tiszta levegő
2012. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Élesztő,vagy uborka pakolás.Ha begyullad,kamillás borogatás.
2012. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
zynerit. itt is utánanézhetsz. orvos irja fel, csodaszer.
2012. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, rosszul neveztem meg, tehát zineryt
2012. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

before, after


[link]


[link]

2012. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!