Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől lett a napokban enynire...

Mitől lett a napokban enynire csúnya a fejem? Pattanások lehetnek allergia miatt?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok, azért már nem tinikorban, a bőröm amúgysem szép, de az utóbbi pár napban NAGYON durván kipattogott a fejem, egyszerűen sírógörcsöm van, annyira ronda vagyok, pedig előtte már egész sima volt a bőröm, de most valami katasztrófa. Ez nem lehet vajon allergia? Vagy ott teljesen más kiütések lennének?
2013. máj. 16. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet allergia is, pláne ha hazsnáltál mostanában valami új krémet, szappant, kozmetikumot, vagy ettél valami újat.

De lehet akár pattanás is, peteéréstől, hormonzavartól, sok sós vagy édes evésétől is.

2013. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyi változot, hogy mivel kptam diákmunkát ezért kénytelen voltam nap közben szendvicset vinni magammal, pedig eddig kerültem a kenyeret, amennyire lehetett
2013. máj. 16. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
attól is lehet, ah eddig nem ettél, ne szendvicset vigyél akkor.
2013. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak nem tudok ott a melóban pl salátát vinni, meg joghurtot mert kifolyik szétjön, nem beszélve a zabkásáról, amit egéykbént reggelire szoktam csinálni :S Mert ötkor indulok
2013. máj. 16. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!