Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lisztérzékenységnek vagy...

Lisztérzékenységnek vagy búzaallergiának lehet tünete, hogy állandóan alszok?

Figyelt kérdés
Ha délután lefekszem aludni, egyszerűen nem tudok felébredni csak este, felébreszteni is képtelenség. Viszont volt néhány hét mikor nem ettem semmi kenyérfélét, tésztát...és akkor tele voltam energiával, eszemben sem volt, hogy délután ledőljek. Lisztallergia/érzékenység lehet a dologban, vagy egyszerűen csak a néhány hét alatt a sok zöldségfélében levő vitamin adott energiát? Ja, és mikor rendszeresen fogyasztok kenyeret, akkor reggel legtöbbször úgy ébredek, hogy valahogy nem jó a gyomrom, mintha égne, vagy valami hasonló érzés.

2013. máj. 15. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
GYógyszert szedsz rá? Az is okozhat ilyeneket.
2013. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Semmire nem szedek gyógyszert.

Viszont elképzelhető, hogy félreérthetően tettem fel a kérdést. Javítok:

Állandóan alszok. Ez lehet lisztérzékenységnek vagy búzaallergiának tünete?

A magyarázatban a többi rendben van írva.:)

2013. máj. 15. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább a zöldségfélékből nyerhettél energiát. A lisztmentes étrend akkor hat, ha 100%-ra kivonod és az nem csak a tisztában és kenyérfélében van... hanem sajna kb. mindenben.

Úgyhogy ne parázz, amúgy sem aluszékonyság szokott lenni a tünet.

2013. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű,a lisztérzékenységnek mások a tünetei:))

Én 3 hónapja az vagyok,pontosabban akkor derítették ki!

2013. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én lisztérzékeny vagyok, és amikor még nem tudtam erről, és sok kenyeret, tésztát ettem, úgy éreztem nincs semmi energiám, és volt, hogy el is aludtam.
2013. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 5. 07:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet tünet sajnos a fáradékonyság. Nekem is ilyen volt. Délutánra dőltem ki, sokszor szédültem, puffadtam, rossz volt a gyomrom.
2013. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ. Én is délutánra szoktam kidőlni. Úgy Öt óra körülig bírom, viszont akkor nincs erőm tovább ébren lenni. Viszont az érdekes, hogy ha korábban, pl. ebéd után, kettő körül akarok aludni egyet, hogy ne késő délutántól estig aludjak, nem tudok elaludni. Hiába vagyok akkor is fáradt. Na mindegy, ez nem is tartozik a témához, csak érdekességként írtam le. Legalábbis számomra nagyon fura.:)
2013. aug. 24. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!