Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Véres orrváladék, lehet allergia?

Véres orrváladék, lehet allergia?

Figyelt kérdés

Kb. 4 napja kezdett el fájni az orrom. Nem tudom pontosan megmondani, hogy hol. Bárhol hozzáértem és nyomást gyakoroltam rá, akkor fájdalmat éreztem. Majd ezzel szinte párhuzamosan észrevettem, hogy tele van az orrom. Ha fújtam semmilyen váladék nem távozott el belőle. Egyszerűen csak úgy éreztem mintha tele lenne, volt hogy a bal, volt hogy a jobb orrnyílásom. Volt hogy 1-2 óra elteltével szabadon tudtam levegőt venni, volt hogy mind a kettő teljesen bedugult. Azt hittem, hogy allergia, hisz ilyenkor általában össze vissza hapcizok. Napi2-3x próbálkoztam kifújni az orromat mikor orrcseppel próbáltam fellazítani a váladékot. Jó minőségi orrcsepp volt, semmi káros nincs benne.(Az édesanyám adta még, ő használja terhesen, azaz csak sima sóoldat) és mindig véres volt az orrváladékom. De nem ugy mint amikor elpattan egy hajszál ér, hanem beleszáradt illetve friss vér is. Ma belenéztem az orromba és észrevettem, hogy az egész belső felület gyulladt, vörös, és véres mindenhol illetve az orrfujásnál a vérzés nem múlt el. Folyamatosan azt érzem hogy húzodik az orrom, azaz száradt vér van benne. Most ez ténylegesen allergia, vagy ezzel azonnal orvoshoz kéne fordulni?

Azért írok ide elöször, mert nem szeretnék minden pitiáner dolog miatt az orvoshoz szaladni aki elküld 8 féle fül-orr gégészhez. Valami vélemény erről a dologról?

(Annyit még leirnék, hogy 1 hete bevan gyulladva a bölcsesség fogam, az alsó fogsoromon, Dalacint szedek rá, esetleg összefüghet?)



2013. máj. 21. 22:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!