Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia antibiotikumra? Mit...

Allergia antibiotikumra? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 napja alatt beszedtem 4 antibiotikum tablettat. az alkaromon es a labamon terdtol lefele viszket es libaborhoz hasonlo borkiutes van.
2013. jún. 14. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:

4-et??? Minek?

Amúgy hagyd abba és menj vissza az orvoshoz,ha a betegséged miatt szükséged van antibiotikumra ad mást(bár a 4-ből ki tudja melyik okozza), a kiütéseid miatt pedig kapsz antihisztamint,calciumot.

De írd meg kérlek,mi az a 4!

2013. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ugy ertve hogy a 2 nap alatt 4 darab tabletta osszesen
2013. jún. 14. 10:49
 3/10 A kérdező kommentje:
abbahagytam mar a szedeset.Sajnos hetvege van es nem nagyon talalni ilyenkor dokit, ugyhogy nem tudom mit tegyek.
2013. jún. 14. 10:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy nincs doki. Gyógyszerallergiával nyugodtan mehetsz sürgősségi ellátásra.
2013. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SzilKa ***** válasza:
Péntek van, de menj be az ügyeletre, ha nincs bent az orvosod! A félbehagyott antibiotikum szedés is káros, hát még az allergiás kiütések. Szóval irány az ügyelet!
2013. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincs olyan nagy szükségünk antibiotikumokra, mint elhitették velünk. Allergiás vagy rá, és?


Egyél nagy dózisú c- és d-vitamint, napozz és aludj. Ne gabonázz, mert ez legyengíti az immunrendszeredet.

2013. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, tényleg nincs rá szükség, csak mondjuk az antibiotikumok előtt egy bakteriális eredetű mandulagyulladás vagy tüdőgyulladás vége általában egy helyes, 80*200-as "földszinti" örökbérlet volt.


Hangsúlyozom, NEM vagyok antibiotikum-mániás, és ha csak tehetem, kerülöm, megpróbálkozom más módszerrel. De ha nagy ritkán összeszedek egy gennyes mandulát vagy arcüreggyulladást (ami minden előjel nélkül is tud lenni, nemcsak elhanyagolt megfázás vagy kisebb vírusfertőzés után szövődményként), akkor nincs mese.

2013. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
en sem szeretek antibiotikumokat szedni. de most gennyes fogra kezdtem el szedni. amugy kaptam gyogyszertarban antihisztamin tablettat. remelem ok lesz minden
2013. jún. 14. 11:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy váltasz gyógyszert. Nem az antibiotikumra, hanem egy adott antibiotikumra lehetsz allergiás.


Gennyes fog, az para.

2013. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valamit pedig tenned kéne,ha más nem ügyelet! Egy antibiotikum kezelést be kell fejezni. A kiütésre jó az antihisztamin.
2013. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!