Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nektek milyen gyógyszer és...

Nektek milyen gyógyszer és orrcsepp vagy spray vált be allergia ellen?

Figyelt kérdés

- orrfolyás

- orrdugulás

- tüsszögés

- szájszárazság


Jó lenne ha minél olcsóbb lenne.

Esetleg valami természetes készítmény?



2013. jún. 12. 21:18
 1/3 Évikekakuke válasza:
Nekem a Novorin 0,1% oldatos orcsepptől megszűnt. Már csak megfázáskor kell használnom. Annyi hátránya van, hogy nálam pl magas szívverést okozott, ami miatt reggelente fáradtan ébredtem. Néhány hónap kell, mire elmulassza az allergiát és végleg le lehet tenni, de megéri. Ezt egy főorvos ajánlotta nekem is.
2013. jún. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 annamari69 válasza:
Nekem penészre, poratkára és feketeürömre van allergiám, köhögök, gyógyszernek Singulairt, spraynek Fostert kaptam, ezek enyhe asztmás tünetekre jók. Nekem bevált, ha szedem, nem köhögök, ha nem szedem, pl. elfogy, elfelejtem felíratni, akkor elég rondán köhögök.
2013. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek.

Utána nézek és olvasok azoknak amiket írtatok.


Eddig cetiriznt és beclonasal aqua-t használtam, de sajnos újabb allergénekkel bővült a lista és úgy néz ki, váltanom kell.


Természetesen még várok további javaslatokat is.

2013. jún. 14. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!