Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől lehetnek ezek a tünetek...

Szindy Gaál kérdése:

Mitől lehetnek ezek a tünetek és lehetne-e kozmetikusra bízni vagy valami olcsó megoldás?!

Figyelt kérdés
22 napja, hogy kijöttek rajtam apró vízszerű hólyagocskák az egyik kezemen súlyosabban, mint a másikon, ami nem viszket. Azt mondta a bőrgyógyász, hogy szerinte meleg-kiütés, de előtte sose volt ilyen nekem. Ezek mellett még pattanásos és nagyon érzékeny a bőröm (fehér). Mikor jött a kánikula, akkor pont megvolt a női bajom is és hirtelen a felkarom és az alkarom is kipattogott és pattanások jelentek meg rajta. Azóta gyógyulgat, de barnás-pirosas színűk van és eléggé zavaró. Ez miatt még depressziós is lettem, mert végre beköszöntött a nyár, a sulinak meg vége és nincsen semmi szervi bajom és rendesen táplálkozom és mozgok. Nem nagyon merek vele napra menni nehogy lebarnuljon, de egyszer-kétszer kivételt tettem. Régebben ért lelki-trauma amiből asztmám is lett, de ilyen jellegű bőrbajom még sosem volt. A lábamon is van ekcéma ami nagyon ritkán újul ki és mióta szedem a cinket, c-vitamin és kálcium-ot az eléggé szépen javul.Kaptam ilyen "laokomos hűsítőt",ami szárít a bőrömre,de az se sokat segít.Előre is köszönöm a segítséget. :')

2013. júl. 4. 14:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!