Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

A sörélesztő mi tulajdonképpen?

Ha van egy gluténérzékeny ismerősöm, az fogyaszthatja? Mert olyan hülyén hangzik, de ugye nem ihat sört, meg élesztőből is csak némelyiket eheti, és megzavar a neve, hogy sörélesztő. Kapszulába vettük amúgy

Keress kérdéseket hasonló témákban: sörélesztő, allergia, érzékenység, glutén, sör, élesztő, tabletta, kapszula, pirula

2013. júl. 6. 14:50  Privát üzenet  

A válasz
A sörélesztő valóban élesztő, tehát ugyanúgy gombakultúra, mint az élesztők általában. Arra viszont sajnos nem tudok válaszolni, hogy a gluténérzékenységee hogy hat.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2013. júl. 23. 19:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én már tudom, gluténérzékenyek is szedhetik, barátomnak nem lett tőle semmi baja. :) Ha valakit érdekelne később...

# 2/2Időpont 2013. júl. 25. 12:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sörélesztő tabletta jó hízásra? Sok mindent mondanak róla, s nekem arra kellene, hogy tudjak pár kg felszedni.166/50 l Vagy valami ami a hízást elősegíti?
Tulajdonképpen minden "cucc" amit szívnak spice, van vagy külön nevük?
Tulajdonképpen mit jelent a rendszertelen menstruáció?
A sörélesztő tablettától lehet hízni?
Akiben felmerül az öngyilkosság tulajdonképpen már halott?
Sörélesztő és hashajtó együtt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!