Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ki mit tudna ajánlani allergiá...

Ki mit tudna ajánlani allergiás szempirosságra?

Figyelt kérdés

A szememen főként este jön elő a legdurvábban a pirosság napközben nem igazán vészes.

Allegrát pár napja kezdtem szedni, de az nem tudom, hogy hány nap múlva kezd el hatni. Taleum szemcsepp nem vált be.

Valakinek valami ötlet?? mert már eléggé kellemetlen.


2013. júl. 6. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezz vele otthon, mert csak még csúnyább lesz, mielőbb menj el a szemészetre.
2013. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen elfogok menni szemészetre, de jelenleg egy boka szalag szakadásból épülök fel, és még kb. 2 hét mire eljutok a szemészetre. Közben persze jönnek a barátok, rokonok látogatni és elég kellemetlen piros szemmel beszélgetni velük. :/
2013. júl. 6. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Érdemes lenne a stabilizált Aloe Vera szűrt levét, az Activatort kipróbálnod a szemedre.Az allergiádon is segíthetnének a gyógynövények, meg a szalagszakadásod gyorsabb gyógyulására is tudnád őket használni. Mielőbbi jobbulást!
2013. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Visine szemcseppet próbáld ki! Nekem jobb lett tőle.
2013. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!