Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia vagy valamit elkaphat...

Allergia vagy valamit elkaphattam? (TAPASZTALT ALLERGIÁSOK írjanak)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még kedden taknyosodtam be úgy,mint annak a rendje,elsőre azt hittem megfáztam,mert folyton tüsszögtem,rekedtem,elment a hangom stb. Most vasárnap van és egyszerűen nem tágít,ittam Neocitrant,vettem be Rubophent de semmi hatás.

A szemeim égnek,folyton csavarja az orrom,mindig tüsszögök,az orrom viszket, nagyon de nagyon kellemetlen.

Gyakorlatilag ugyanolyan állapotban vagyok,mint kedden...

Nem tudok róla,hogy bármiféle ételre is allergiás lennék,ráadásul semmi különöset nem ettem mostanában.

Van valami,ami most nagyon virágzik?

Nagyon megköszönném a segítségeteket,dolgozni sem lehet így,hogy percenként fújom az orrom...

Üdv. Sz.


2013. júl. 7. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal az allergia nem okoz rekedtséget és hangelmenést. Szerintem tart még a megfázásod, hétfőn el kéne menni vele dokihoz, mert kb. 1 hét alatt ha nem gyógyul magától, általában gyógyszet írnak. Ha van otthon kalcium, az vegyél be, az allergiára is jó, de - bármilyen meglepő - torok- és gégeproblémákra is. Rubophen csak akkor kell, ha lázad van. (Ha lázad van, akkor pedig tuti nem allergia.)
2013. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak az az érdekes,hogy nálam egy megfázás kb. 3 napig tart...

Ilyen hosszú ideig soha semmi..

2013. júl. 7. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem allergia. Megfázásnál nincs viszketés .
2013. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!