Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaphattam így a nemi betegsé...

Elkaphattam így a nemi betegségeket?

Figyelt kérdés

Nos Elég beteges de leírom.

Én 15 éves fiú vagyok aki hát nem túl szép, de nem is csúnya.Szoktam magam kielégíteni. Gondoltam ennek fokozására, és egyszer belopakodtam a lány WC-be és kivettem a kukából a NEM véres betétet. siettem haza ki is próbáltam szagolgattam ismerkedtem vele. Így csináltam ez kb 1.5 évig míg nézelődtem a neten és rátaláltam a nemi betegségekre. összesen kb 7db volt 1.5 év alatt amit "összegyűjtöttem" kb. 3 nem azonos lánytól van a többi igen. ezek a lányok 15 VAGY 17 évesek és nem hinném hogy bármilyen vírust kaptak volna el mert akkor nem lenének suliban. lehet valami betegséget összeszedtem. ezek amikor kiszedtem a kukából kb 1-2 órásak voltak.

Köszönöm hogy végigolvastad, meg hogy megértő vagy.

Normális válaszokat adjatok, nem mindenkinek volt a legszebb a gyerekkora ha az anyja iszik stb.

TEHÁT A KÉRDÉS AZ, HOGY ELKAPHATTA VALAMILYEN BETEGSÉGET, HA A SZEMÉLY NEM VOLT (tudomásom szerint)BETEG?

Azt olvastam hogy ezek a betegségek nem sokáig élnek normális lékörben. és hát 30 perc alatt elpusztulnak.

És ha beteg lennék milyen okot keressek hogy apámnak elmondjam, pl.hogy beleestem egy vérfoltba vagy ilyesmi mert ha ezt megtudja akkor szégyenli majd hogy a gyereke vagyok. és az a bántalmazásnál is sokkal rosszabb.

Mennek a zöld pacsik.A kérdés nem KAMU!!

Egyszer már kiraktam de nem érkezett rá olyan válasz amit szerettem volna.

Tünetek: 2 hete hasmenésem van, és ez reggel van mindig aznap nem is sz*rok már. A combomon mintha pattanások lennének és az államon is hasonló de azon csak 1-2 van majd küldök képet. Persze lehet, hogy csak pattanás.

KÉPEK:

[link]

(ez kb 2 napja keletkezett de nem tudom mi lehet)


[link] (ezek már jó ideje fenn vannak



2013. jún. 30. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen kérdést se láttam. Menj el orvoshoz, hogy nézze meg, hogy miaz! De ne mondd el, hogy titokba egy nem normális tini vagy.
2013. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy szagolgattad a használt betéteket biztos, hogy nem kaptál el semmilyen betegséget. Amik rajtad vannak, azok szerintem szimpla kamaszkori pattanások. Hasmenésed sok mindentől lehet, ha nem múlik pár napon belül, menj orvoshoz.
2013. jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de ez nem nagyon nyugtat meg :S ment a zöld kéz
2013. jún. 30. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!