Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiát mennyi időközönként...

Allergiát mennyi időközönként célszerű ellenőriztetni?

Figyelt kérdés
Másfél éve voltam vérvételes allergiateszten, ahol kiderült, hogy macskaallergiám, meg nem is tudom milyen allergiám van még. Érdemes minden évben elmenni? Mamáméknál van egy macska, így néha érintkezek vele, de nem érzem, hogy rosszabbodott volna a helyzet, sőt, néha mintha jobb is lenne, mint 2 éve, pedig nem kaptam rá semmilyen gyógyszert.
2013. júl. 8. 21:10
 1/2 anonim válasza:
Én is allergiás vagyok a macskákra mégis van 2 cicám mert mikor kiderült már nem tudtam tőlük megválni.Évente járok allergia vizsgálatra.Semmi változás nincs se rosszabb nem lett se jobb.
2013. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.:)

Amúgy azt hallottam, hogy asztmásnak lehet tőle lenni, ha erőltetjük annak ellenére, hogy nem szabadna érintkeznünk vele.:/

2013. júl. 14. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!