Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mik ezek a csípések vagy...

Mik ezek a csípések vagy kiütések rajtam (képpel)?

Figyelt kérdés

Múlt héten kijött egy kisebb a mellem alatt. Hosszúkás piros sáv, kb 2-3 cm-es, közepén kis csípésnyom. Most múlt el nagyjából, már csak az árnyéka látszik. Erre tegnap reggelre kijött ez:

[link]

Ma reggelre pedig így néz ki:

[link]


Van ilyen a hátamon, a derekamon és a másik karomon is. Van, amelyik szúnyogcsípésnek néz ki, csak nagyobb piros az udvara, van, amelyik ilyen nagy (a hátamon lévő).

Elmentem bőrgyógyászatra, de persze beteg az orvos, és nincs helyettesítés. Este elmegyek az ügyeletre, más ötletem nincs, hol nézessem meg.


Van valakinek ötlete, mi lehet ez? Páromon egy csípés nincs, szóval nem hiszem, hogy a lakásban vagy az ágyban lenne valami. Meg tiszták vagyunk, rendszeresen takarítunk, stb...félek, hogy valami komolyabb dolog lesz. :/


Köszönöm annak, aki tud segíteni esetleg!



2013. júl. 9. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
ez nagyon durva.sztem haziorvos is meg tudna nézni.de én az ügyeletre mennék. igy képen nekem szunyogcsipésnek tünik.azt mondjak vannak olyan esetek mikor valamijen fertözött szunyi csip meg az ijen lessz.mekem egyszer volt de nem ekkora.anyosom érzékeny mindwn szutyokra neki volt ijen. azért figyeljétek nem e gyullad be. a paromat nem szeretik a szuynogok alig van 1.2csipése nyaron.engem mindenhol megtalalnak. valamijen csipésnek tünik.viszket és faj vagy csak faj mintha beutotted volna?
2013. júl. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!