Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Talán (még csak találgatnak)...

Talán (még csak találgatnak) ekcémás az 5 évesem. Holt-tengeri sót tartalmazó krém szerintetek használna? Nagyon száraz a bőre, hajszálértágulatos, fehér, kemény kis púpokkal. Nem fáj, nem ég, nem viszket neki. Csak a pofi.

Figyelt kérdés

Tudom, csináljam, amit a doki mond...

1. doki: majd elmúlik

2. doki: bakteriális fertőzés

3. doki: ekcéma És minden allergén dologról letiltotta a gyereket. Ráadásul még bunkó is volt, mint a föld. Kb 2 másodpercig nézte a gyerek arcát, majd kaptam egy hosszú listát, hogy mit ne adjak és mivel kenjem a bőrét. Ennyi.


2013. júl. 13. 20:07
 1/2 anonim válasza:
ha azok a ki púpok szárazok és ha kaparja hámlik akkor ekcéma (szerintem) én 17 éve küzdök vele mostanában derült ki hogy a tejallergia miatt jönnek ki rajtam a foltok. mindenképpen egy 4. doki véleménye is kell szerintem, de ez egy 17 éves lány véleménye. Addig is sok sikert és jobbulást a kicsinek :) (és dove szappan nekem az vált be egyedül)
2013. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! A válaszod hasznos volt, mindegy, hány éves is vagy:)

Pénteken viszem a 4. dokihoz :)

2013. júl. 15. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!